2016-09-17 15:27:35

Centralna Liga Juniorów. Stal Mielec uległa Motorowi Lublin

Juniorzy Motoru Lublin zbliżają się do czołówki rozgrywek, a Stal Mielec do strefy spadkowej (fot. motorlublin.eu)
Trzeci mecz w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów sezonu 2016/17 przegrała Stal Mielec. Podkarpacki zespół uległ tym razem Motorowi Lublin.

Mielecka drużyna przespała pierwszą połowę. Motor Lublin narzucił swoje warunki. Miejscowym dopisało również szczęście, gdy xb zdobył gola na 1-0. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, lublinianie kontrolowali przebieg meczu.

Po przerwie miejscowi wykorzystali kolejny błąd w kryciu Stali Mielec. Gola na 2-0 zdobył w 58. minucie Mateusz Chyła. Po stracie drugiej bramki Stal zagrał odważniej, ale pokusiła się tylko o jedno trafienie i wróciła do domu bez punktów.
1-0 Piotr Waszczyński (27)
2-0 Mateusz Chyła (58)
2-1 Rafał Drożdżal (75)

Stal Mielec: Siek – Bober, Drożdżal, Dulias, Bawor, Urbaniak, Zygmunt, Baran (63. Giermata), Misztal, Stec, Szagała (80. Trytek).

Sędziowała: Anna Adamska (Skarżysko-Kamienna).