2016-09-10 21:30:19

Sokół Nisko ograł Głogovię Głogów Małopolski

Tomasz Wietecha obroinł rzut karny przy stanie 2-1. (fot. Mieczysław Turczyn)
Obyło się bez niespodzianki w spotkaniu Sokoła Nisko z Głogovią Głogów Małopolski. Beniaminek odebrał od niżan surową lekcję.

Głogovia zaskoczyła miejscowych mądrą grą w pierwszych minutach. Po ładnej akcji do bramki Tomasza Wietechy trafił Paweł Kmuk. To była 25. minuta. Minutę później było już jednak 1-1 bo do siatki gości trafił Kamil Kołodziej.

Miejscowi złapali wiatr w żagle i 10 minut później wygrywali już 2-1. Drugiego gola dla Sokoła Nisko zdobył Marcin Tur.

Głogovia miała okazję wyrównać, ale Paweł Kmuk nie wykorzystał rzutu karnego. Jego intencje wyczuł Tomasz Wietecha i do końca pierwszej połowy utrzymał się krozystny dla Sokoła Nisko wynik.

Po zmianie stron poraz drugi bramkarza z Głogowa pokonał Marcin Tur. Goście nie stracili wiary w wywalczenie korzystnego wyniku, ale nie byli ju w stanie odmienić losów tego meczu.