2016-09-04 17:29:38

Zobaczcie skrót wideo z meczu Izolatora Boguchwała z Sokołem Nisko. Gospodarze zwyciężyli 5-1. Nie obyło się bez kontrowersji, co zostało rejestrowane na końcu filmu.

Kibic 2016-09-04 19:44:39

Skoro pan Lebioda miał pretensje o uderzenie w twarz jego zawodnika to w którym momencie je widać. Ja widzę tylko że to zawodnik Niska fauluje Roga a potem jak nic mu to nie daje to łapie się za głowę i upada. Dobrze że sędzia tego nie przerwał bo akcja zakończyła się karnym a nie rzutem wolnym przed polem karnym. Ciekawe czy zawodnik z Niska miał na tyle honoru żeby przeprosić kolegów w szatni że to on zawalił tą akcję i przez niego nazbierali tyle kartek.

a 2016-09-05 11:12:18

czemu kibice sokoła nisko niczego nie pisza pod skrótem z meczu, gdzie gołym okiem widać jak w 62 minucie nie ma żadnego przewinienia na ich graczu.?!
a przecież o to było tyle zamieszania!

dodam 2016-09-05 13:01:14

A ja dodam, że dziwna kartka dla Tarasenki. Wg mnie pchnięty a dostał kartkę. Ale słaby ten gwizdek.

zenek 2016-09-05 15:55:09

widać,że zawodnik gospodarzy, bodajże Róg, uderza niechcący ręką zawodnika gości, przy próbie wyprzedzenia, zaraz po tym karny dla izolacji.sporna sytuacja, ale jak już wiele komentarzy, sędzia strasznie słaby jak na 4 ligę i to nie pierwsze takie ekscesy gdy sędziuje "pan" sedzia Krasowski. Leśne dziadki powinny coś z tym zrobić, skoro powtarzają się akcje, gdy sędzią jest Krasowski.