2016-08-31 21:20:08

Sokół Nisko pokonał Igloopol Dębica

Piłkarze Sokoła Nisko odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Sokół Nisko wygrał 2-1 z Igloopolem Dębica w meczu 5. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 13. minucie spotkania po trafieniu Mateusza Sudoła. Jeszcze przed przerwą piłkarze Igloopolu Dębica zdołali wyrównać za sprawą Kamila Machnika.

W 60. minucie goście mogli nawet wyjść na prowadzenie, ale nie zdołali wykorzystać rzutu karnego. Zemściło się to 20 minut później, kiedy to zwycięskiego gola dla Sokoła Nisko strzelił Michał Serafin.