2016-08-27 12:54:04

Damian Juda załatwił Start Pruchnik

Damian Juda (w zielonej koszulce) strzelił trzy gole Startowi Pruchnik (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Sokoła Nisko wygrali ze Startem Pruchnik 3-2 w wyjazdowym meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Wszystkie gole dla gości zdobył Damian Juda.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Piłkarze Startu Pruchnik wyszli na prowadzenie już w 12. minucie meczu po trafieniu Macieja Mikłasza.

Gdy zaledwie 5 minut później na 2-0 podwyższył Jakub Wojtowicz wydawało się, że to miejscowi sięgną po komplet punktów.

Chwilę przed przerwą jednak losy spotkania odwrócił Damian Juda. Napastnik Sokoła Nisko w ciągu niespełna 120 sekund wpisał się na listę strzelców dwukrotnie i doprowadził do remisu.

Na kwadrans przed końcem Damian Juda skompletował hat-tricka zapewniają tym samym wygraną gościom 3-2.

1-0 Maciej Mikłasz (12)
2-0 Jakub Wojotowicz (17)
2-1 Damian Juda (43)
2-2 Damian Juda (45)
2-3 Damian Juda (76)