2016-08-20 22:25:26

Pierwszy punkt Stali Gorzyce. Remis z Piastem Tuczempy

Stal Gorzyce (na niebiesko) wywalczyła remis.
Beniaminek z Gorzyc zdobył dziś pierwszy punkt. Mógł trzy, bo wygrywał już z Piastem Tuczempy 2-0.

Wynik otworzył w 38. minucie Karol Korzonek. Radość Stali Gorzyce była większa 6 minut później, gdy najlepszy snajper tej drużyny Mateusz Leśniowski zdobył gola na 2-0.

Piast Tuczempy złapał kontakt z rywalem jeszcze przed zejście do szatni. Bramkę na 2-1 zdobył Rafał Noga. Niespełna 20 minut później Waldemar Jaroch wyrównał stan rywalizacji.

Mecz trzymał w napięciu do ostatniej minuty. Z obu stron było po kilka dobrych sytuacji bramkowych.

1-0 Karol Korzonek (38)
2-0 Mateusz Leśniowski (44)
2-1 Rafał Noga (45)
2-2 Waldemar Jaroch (64)

Stal Gorzyce: Stachurski – K. Idec, Winiarski, Korzonek, Świąde, Chamera (85. Falasa), Pędlowski (25. B. Leśniowski), Bernaś. Wąs (70. Radzimowski), M. Leśniowski, Machowski.

Piast Tuczempy: Strawa – Bawoł, Jaroch, Kwaśny, Gil, Czub (46.B.Noga), R.Noga, Nasiewicz (89. Stopyra), Kloc (72.Wójcik), Wiącek (90. Tarnawski), Wota.

Sędziował Paweł Kantor (Dębica). Żółte kartki: Radzimowski, B. Leśniowski, Jaroch, Wiącek. Widzów 200.