2016-08-20 22:50:14

Izolator Boguchwała wygrał z LKS-em Pisarowce. Dwa gole Szczoczarza w dwie minuty

Izolator dokonał tyle wzmocnień, że teraz jest zobowiązany do regularnych zwycięstw. Łukasz Szczoczarz jeszcze niedawno strzelał gole dla Stali Rzeszów. Teraz robi to dla Izolatora.
Zawodnicy Izolatora Boguchwała znów dobrze wywiązali się z roli faworyta. Po zaciętym meczu wygrali z LKS-em Pisarowce.

Najwięcej w tym spotkaniu działo się od 66. do 68. minuty. Padły wtedy dwie bramki, obie dla "Izolacji". Wynik otworzył Łukasz Szczoczarz.

Wychowanek Stali Rzeszów chwilę później trafił na 0-2. LKS Pisarowce po stracie gola szybko chciał odrobić straty i nadział się na kontrę.

W pierwszej połowie Izolator Boguchwała musiał mocniej skupić się na pracy w defensywie, bo Pisarowce potrafiły wypracować sobie przewagę.

0-1 Łukasz Szczoczarz (66)
0-2 Łukasz Szczoczarz (68)

LKS Pisarowce: Hajduk - Adamiak, Domaradzki (70. Walaszczyk), Jaklik, Kokoć, Kumah-Doe, Lorenc, Łuczka, Rutyna (70. Kozioł), Sikorski, Sobolak (28. Zajdel)

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Brogowski, Kozicki, Bogacz, Szkolnik, Szczoczarz (85. Lekki), Zieliński, Cupryś (57. Fundakowski), Tarasenko, Domin (72. Lusiusz), Róg (82. Leś)

Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Adamiak. Widzów: 250