2011-03-02 21:03:58

sparing: Stal Mielec - Partyzant Targowiska 1-2

W meczu kontrolnym dwóch trzecioligowców Stal Mielec uległa drużynie Partyzanta Targowiska 1-2.

Sparing rozegrano na sztucznej murawie w Dębicy. Pierwsi na prowadzenie wyszli mielczanie i to prowadzeniem drużyny Stali zakończyła się pierwsza część meczu. W drugiej połowie spotkania goście zdołali najpierw doprowadzić do wyrównania po strzale Wierdaka, by na 10 minut przed końcowym gwizdkiem po golu Zarzyki wyjść na prowadzenie.

STAL MIELEC - PARTYZANT TARGOWISKA 1-2 (1-0)
Bramki: Stępień (11) - Wierdak (63), Zarzyka (80)

Partyzant: Krawczyk - Sokół, Zych, Konrad, Łach - Fryc, Łanucha, Kozub, Wierdak - Fałowski, Zarzyka oraz Matsko, Remut, Kubal.

Stal: Daniel - Podstolak, Kościelny, Kołacz, Cisło, Stępień, Skiba, Szewc, Buczyński, Domański, Kamiński oraz Zieliński, Kapuściński, Wrona, Ryniewicz, Marek, Góra, Bierzyński.

źródło: stalmielec.com / partyzant54.futbolowo.pl