2011-02-27 16:01:41

sparing: Orlęta Radzyń - Avia Świdnik 1-1

Trzecioligowa Avia Świdnik zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski 1-1 w meczu towarzyskim.

Występująca w III lidze lubelsko-podkarpackiej Avia Świdnik zremisowała z liderem lubelskiej IV ligi, Orlętami Radzyń Podlaski.

Czwartoligowiec wyszedł na prowadzenie tuż po przerwie po bramce Pawła Pliszki. Wyrównał w 65. minucie Radosław Muszyński.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - AVIA ŚWIDNIK 1-1 (0-0)
Bramki: Pliszka (46) - Muszyński (65).

ORLĘTA: Stężała (46. Ciok) - Koczkodaj, Kozłowski, Nowik, Kazubski - Ptaszyński, Borysiuk, Wej (46. K. Kępa), Ł. Kępa - Piotrowicz, Pliszka.
AVIA: Gieresz - Maciejewski, Grzegorczyk, Lewczuk, Muszyński - Pranagal, Kamiński, Kubiak, Sadło (43. Jeleniewski) - Kiedrzynek (29. Sikora), Mazurek.

źródło: orleta-spomlek.pl