2011-02-26 17:20:00

sparing: Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 1-1

Piłkarze Stali Rzeszów zremisowali w sparingu z Sandecją Nowy Sącz 1-1.

Drugoligowa Stal Rzeszów zremisowała z występującą na zapleczu Ekstraklasy Sandecją Nowy Sącz 1-1. Mecz odbyła się w Tylmanowej pod Nowym Sączem.

Prowadzenie dla Stali zdobył w 28. minucie Wojciech Reiman po strzale z rzutu wolnego. Sandecja wyrównała kilka minut później.

W składzie rzeszowian w drugiej połowie pojawił się 21-letni Słowak Martin Hlousek (pomocnik; ostatnio Wisła Płock).

SANDECJA NOWY SĄCZ - STAL RZESZÓW 1-1 (1-1)
Bramki: ? (33) - Reiman (28).

SANDECJA: Różalski (46. Kozioł) - Borovićanin, Fröhlich (46. Fechner), Zbozień, Woźniak - Berliński (68. Janič), Gawęcki, Cebula (46. Trochim) - Kowalczyk (75. Szeliga), Chmiest (61. Staniszewski), Eismann (46. Aleksander).
STAL: Lewandowski (70. Nalepa) - Hus (45. Hlousek), Rzucidło, Czarny, Maciorowski (45. Lebioda) - Prokic (45. Krauze), D. Jędryas (63. Krzysztoń), Margol (62. M. Jędryas), Reiman (80. Szala), Serafin - Maca (80. Prokić).

źródło: 90minut.pl / pilka.stal.rzeszow.pl