2016-06-15 19:54:46

Baraże o Centralną Ligę Juniorów: Resovia - Olimpia Elbląg 2-1

Juniorzy Resovii pokonali Olimpię Elbląg 2-1 w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Młodzi piłkarze Resovii zrobili pierwszy krok w kierunku awansu do Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszym spotkaniu z Olimpią Elbląg rzeszowianie zwyciężyli 2-1.

W pierwszej połowie gola dla "Pasiaków" zdobył znany z występów w pierwszej drużynie Adrian Mołdoch. Trafił do siatki głową.

W 64. minucie gracze Olimpii Elbląg wyrównali wykorzystując rzut karny, ale ostatnie słowo należało do juniorów starszych Resovii. Bramkę na wagę zwycięstwa na kwadrans przed końcem zdobył Patryk Pękala.

O tym, która z drużyn awansuje do CLJ zadecyduje wynik dwumeczu. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane 22 czerwca w Elblągu.

RESOVIA RZESZÓW - OLIMPIA ELBLĄG 2-1 (1-0)

1-0 Adrian Mołdoch (38)
1-1 ? (64-karny)
2-1 Patryk Pękala (75)

Resovia (skład wyjściowy): Gnatek - Cach, Socha, Kowal, Piskorowski, Pękala, Lorenc, Daniel, Mołdoch, Skuba, Rurak.

Wyniki pozostałych spotkań: FA Szamotuły - Gryf Słupsk 3-2, Piast Gliwice - MKS Kluczbork 6-0, Salos Szczecin - Chemik Bydgoszcz 3-3, Piast Gorzów Karnin - Miedź Legnica 0-6, Górnik Łęczna - Progres Kraków 1-7, Neptun Końskie - Wigry Suwałki 3-2, Znicz Pruszków - Ceramika Opoczno 4-1.