2016-05-26 12:21:02

Crasnovia zremisowała z Sokołem Sokolniki

Starcie Sokoła Sokolniki (zielono-czarne stroje) z Crasnovią zakończyło się remisem (fot. archiwum)
Piłkarze Sokoła Sokolniki sprawili kolejną niespodziankę remisując w Krasnem z tamtejszą Crasnovią.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 35. minucie spotkania po trafieniu Patryka Rusina. Do przerwy Crasnovia Krasne wygrywała 1-0.

Sokół Sokolniki wyrównał w 51. minucie za sprawą Patryka Krzystyniaka, a zaledwie sześć minut później wyszedł na prowadzenie po golu Bartłomieja Miazgi.

Niewiele brakowało, a goście wywieźliby z Krasnego komplet punktów. Crasnovia zdołała wyrównać dopiero na trzy minuty przed końcem meczu za sprawą Adriana Szyszki.

Obydwa zespoły kończyły to spotkanie w dziesiątkę.

CRASNOVIA KRASNE - SOKÓŁ SOKOLNIKI 2-2 (1-0)

1-0 Patryk Rusin (35)
1-1 Patryk Krzystyniak (51)
1-2 Bartłomiej Miazga (57)
2-2 Adrian Szyszka (87)