2016-05-25 23:35:07

Ważne zwycięstwo JKS-u Jarosław nad Piastem Tuczempy. Dwa gole Bartłomieja Raby

Dwie bramki Bartłomieja Raby dały JKS-owi zwycięstwo bardzo ważne zwycięstwo z Piastem Tuczempy.

Podopieczni Mariusza Sawy zwyciężyli 2-0 przedłużając tym samym serwię wygranych do trzech.

Pierwszego gola Bartłomiej Raba zdobył w 30. minucie z rzutu karnego. Drugie trafienie zapisał na swoim koncie nieco ponad 10 minut później.

Dzięki wygranej JKS Jarosław na 7. pozycję w tabeli wyprzedzając Polonię Przemyśl. Do zakończenia rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki.

JKS JAROSŁAW - PIAST TUCZEMPY 2-0 (2-0)

1-0 Bartłomiej Raba (30-karny)
2-0 Bartłomiej Raba (41)

JKS Jarosław: Strączek - Gliniak (78′.Fedor), Sobol, Sokolenko, Kuliga, Rop (88. Pawlak), Daszyk, Kycko, Raba (90. Czyż), Zaborowski (46. Surmiak), Dziedzic

Piast Tuczempy: Strawa - Wielgosz, R. Noga, Jaroch, Gil, Nasiewicz (52. Pigan), Karkowski (32. Sas, 79. Zając), Kwaśny, Wota, Aab, Tołpa

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Kuliga, Daszyk - Jaroch, Kwaśny, Wielgosz. Widzów: 400