2016-05-25 20:34:24

Izolator Boguchwała lepszy od Orła Przeworsk

W meczu dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli Izolator Boguchwała pokonał graczy Orła Przeworsk 5-2.

Jako pierwsi z gola cieszyli się gospodarze. W 29. minucie prowadzenie Izolatorowi Boguchwała dał Patryk Róg. Zaledwie trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Konrad Stępień doprowadzając do wyrównania.

Jeszcze przed przerwą swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Patryk Róg i po pierwszych trzech kwadransach Izolator Boguchwała wygrywał 2-1.

W 62. minucie Orzeł Przeworsk ponownie wyrównał za sprawą Dawida Czyrnego i wydawało się, że gośćie są w stanie z Boguchwały wywieźć choćby punkty.

Później jednak trafiali już tylko miejscowi. Najpierw do siatki trafił Bartosz Karwat. Kolejny gol dla gospodarzy padł po golu samobójczym Marcina Franczyka, a wynik meczu na 5-2 dla Izolatora Boguchwały w doliczonym czasie gry ustalił Adrian Sitek.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - ORZEŁ PRZEWORSK 5-2 (2-1)

5-2 Adrian Sitek (90+2)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Chmielowski, Kardyś, Dziedzic, Wilk (76. Zych), Cupryś (87. Hajnas), Domin, Sitek, Karwat, Karwacki (59. Antkiewicz), Róg (76. Bigus)

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Jarosz, Gurak, Franczyk, Niemczyk, Boratyn, Struś (46. Paluch), Czyrny, Kyć, Stępień, Kudła

Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte Kartki: Karwacki, Chmielowski - Czyrny, Kudła. Widzów: 150