2016-05-14 19:40:00

Stal Rzeszów rozgromiła Hetmana Zamość i zmniejszyła stratę do Motoru Lublin

Sebastian Brocki strzelił dziś dla Stali Rzeszów dwa gole (fot. archiwum)
Stal Rzeszów wygrała z Hetmanem Zamość aż 6-1 i zmniejszyła stratę do prowdzącego Motoru Lublin do zaledwie pięciu punktów.

Rzeszowianie bardzo szybko strzelili dwa gole. W 10. minucie prowadzenie Stali Rzeszów dał Kacper Drelich, a już kilka minut na 2-0 podwyższył Patryk Zieliński.

W 25. minucie kontaktową bramkę dla Hetmana Zamośc strzelił Dawid Daszkiewicz. Do przerwy drużyna prowadzona przez Marcina Wołowca wygrywała 2-1.

Po zmianie stron Stal Rzeszów znów mocniej zaatakowała. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw na listę strzelców wpisał się Sebastian Brocki, a kilka minut później na 4-1 podwyższył Łukasz Szczoczarz.

W końcówce drugie trafienie na swoim koncie zapisał Sebastian Brocki, a w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 6-1 dla Stali Rzeszów ustalił Kacper Szybko.

Dzięki zwycięstwu "Stalowcy" zmniejszyli stratę do Motoru Lublin do pięciu punktów. Do rozegrania pozostały jeszcze cztery spotkania.

STAL RZESZÓW - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 6-1 (2-1)

6-1 Kacper Szybko (90+2)

Stal Rzeszów: Kaszuba - Suswam, Baran (46. Kanach), Drelich, Maślany, Brocki, Szeliga, Jędryas (87. K. Szybko), Zieliński (79. Wandzik), Prędota, Szczoczarz (66. Lisańczuk).

AMSPN Hetman Zamość:  Kowiński (46. Sasim) - Fidler (77. Pilipczuk), Rogalski, Czarniecki, Myszka, Bukowski (64. Płotnikiewicz), Bubeła, Daszek, Daszkiewicz, Witkowski (46. Nowak), Kaznocha.

Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin). Żółte kartki: Baran. Widzów: 400 (gości około 60)