2016-05-08 20:55:49

Sensacja w Sokolnikach. Sokół Nisko bez punktów

Sokół Sokolniki nie zwalnia tempa. W starciu z drugim w tabeli Sokołem Nisko także cieszył się ze zwycięstwa (fot. Krzysztof Lubomski / archiwium)
Piłkarze Sokoła Sokolniki sprawili sporą sensację ogrywając wicelidera, Sokół Nisko. Kibice obejrzeli aż siedem bramek.

Drugi od końca Sokół Sokolniki w starciu z Sokołem Nisko był skazywany na porażkę. Miejscowi jednak nie przestraszyli się wicelidera i sprawili więlką niespodziankę.

Sensacja wisiał w powietrzu już do przerwy, bo miejscowi prowadzili po trafieniu Bartłomieja Mazgi z 8. minuty. Chwilę po zmianie stron Sokół Sokolniki wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, a autorem gola ponownie był Miazga.

Szybko za odrabianie strat wzięli się goście. Główną rolę odegrał tu Damian Juda. Najlepszy strzelec Sokoła Nisko najpierw wykorzystał rzut karny, by kilka minut później doprowadzić do wyrównania po akcji z gry.

Kiedy w 69. minucie prowadzenie przyjezdnym dał Wojciech Tyczyński wszystko wskazywało na to, że w tym spotkaniu jednak niespodzianki nie będzie.

Piłkarze Sokoła Sokolniki wcale jednak nie zamierzali składać broni. W 78. minucie gola na 3-3 strzelił Patryk Tetlak, a niedługo później do siatki trafił Maciej Lubacz dając ostatcznie zwycięstwo miejscowym.

Sokolniki kontynuują najlepszą passę w tym sezonie. Wygrana z Sokołem Nisko była dla nich drugą z rzędu. Jest to dla nich jednocześnie trzeci kolejny mecz bez porażki.

SOKÓŁ SOKOLNIKI - SOKÓŁ NISKO 4-3 (1-0)

1-0 Bartłomiej Miazga (8)
2-0 Bartłomiej Miazga (49-karny)
2-1 Damian Juda (51-karny)
2-2 Damian Juda (55)
2-3 Wojciech Tyczyński (69)
3-3 Patryk Tetlak (78)
4-3 Maciej Lubacz (84)