2016-04-24 18:58:10

Rafał Kycko pogrążył Chełmiankę. JKS Jarosław zwycięski w Chełmie

Piiłkarze JKS-u Jarosław odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo z Chełmianką Chełm. Gospodarzy pogrążył ich były zwodnik Rafał Kycko.

Jako pierwsi do siatki trafili miejscowi. Prowadzenie Chełmiance Chełm dał w 20. minucie Marcin Figiel. Gracze JKS-u Jarosław odpowiedzieli nieco ponad kwadrans później trafieniem Marcina Sobola.

Niestety za kolejnych kilka minut znów gola zdobyli piłkarze Chełmianki. Rzut karny na bramkę zamienił Oleksii Prytuliak i do przerwy JKS przegrywał 1-2.

W drugiej połowie trafiali jednak już tylko goście. Najpierw, w 70. minucie meczu, do wyrównania doprowadził Sebastian Dziedzic. Zwycięskiego gola dla JKS-u Jarosław strzelił na kilka minut przed końcem meczu Rafał Kycko, były gracz... Chełmianki.

CHEŁMIANKA CHEŁM - JKS JAROSŁAW 2-3 (2-1)

1-0 Marcin Figiel (20)
1-1 Marcin Sobol (36)
2-1 Oleksii Prytuliak (41-karny)
2-2 Sebastian Dziedzic (70)
2-3 Rafał Kycko (86)

JKS Jarosław (skład wyjściowy): Cisek - Gliniak, Sokol, Sokolenko, Kuliga, Dziedzic, Krzysztoń, Raba, Rop, Kycko, Jamrozik (46. Surmiak)

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Kwiatkowski, Jankowski, Krzyżak, Wójcik (75. Fornal), Kobiałka (75. Kowalski), Poczwardowski (60. Sękowski), Uliczny, Pritulak, Tomalski, Figiel