2016-04-24 14:06:13

Karpaty Krosno pewnie pokonały Hetmana Zamość

Na zdjęciu z lewej Paweł Jarząb (fot. archiwum)
Piłkarze Karpat Krosno wygrali 3-0 z AMSPN Hetman Zamość w meczu 26. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Czesława Owczarka nie mieli większych problemów z ograniem zamojszczan. Prowadzenie miejscowym dał w 18. minucie Dawid Cempa.

Były zawodnik Polonii Bytom wpisał się na listę strzelców po raz drugi chwilę przed końcem pierwszej połowy. Do przerwy Karpaty Krosno prowadził z Hetmanem Zamość 2-0.

Trzeci gol dla gospodarzy padł w 63. minucie, a jego autorem był Piotr Makowski. Ostatecznie krośnianie pokonali rywali różnicą trzech bramek.