2016-04-24 09:32:29

Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska 4-0 [WIDEO, BRAMKI]

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska przegrali 0-4 w wyjazdowym meczu z Motorem Lublin. Zobaczcie jak padały gole.

Gospodarze trzy gole zdobyli w pierwszej połowie w odstępie zaledwie 10 minut. Autorem wszystkich trzech był Filip Drozd. W drugiej połowie wynik spotkania na 4-0 dla Motor Lublin ustalił Rafał Król.

MOTOR LUBLIN - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 4-0 (3-0)

1-0 Filip Drozd (34)
2-0 Filip Drozd (41)
3-0 Filip Drozd (44)
4-0 Rafał Król (56)

Motor Lublin: Socha - Falisiewicz, Komor, Gieraga, Tadrowski, Tymosiak, Piekarski (72. Mroczek), Król, Kamiński (72. Pioś), Michota (60. Stachyra), Drozd (60. Piątek)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - A. Poprawa, Khorolskyi, Gwóźdź, B. Poprawa, Wójcik (80. Słaby), Podstolak, Kocur (83. Bojarski), Bożek, Jurczak, Pietluch

Sędziwał: Łukasz Kraskowski (Leżajsk). Widzów: 1684