2016-04-10 19:04:12

Stal Stalowa Wola przegrała z Polonią Bytom u siebie

Piłkarze Stali Stalowa Wola w meczu z Polonią Bytom niestety nie zdobyli punktów (fot. archiwum)
Stal Stalowa Wola uległa Polonii Bytom 2-3 w rozegranym w Stalowej Woli meczu drugiej ligi.

Podopieczni Andrzeja Kasiaka źle rozpoczęli to spotkanie. Po niespełna 20 minutach gry mieli już dwa gole straty i stało się jasne, że niełatwo będzie im o punkty w starciu z Polonią Bytom (gole zdobyli Michał Zieliński i Bartomiej Setlak).

W 30. minucie kontatakową bramkę dla Stali Stalowa Wola zdobył Mateusz Kantor i do przerwy podkarpacki zespół schodził z jednobramkową stratą.

Na kolejnego gola kibice zgromadzeni dziś przy ul. Hutniczej czekać musieli do 73. minuty. Niestety ponownie do siatki trafili gracze Polonii Bytom, tym razem za sprawą Marcina Lachowskiego.

Chwilę później znów jedną bramkę odrobił Damian Łanucha (z rzutu karnego), ale piłkarzom "Stalówki" nie udało się już uratować choćby punktu.

STAL STALOWA WOLA - POLONIA BYTOM 2-3 (1-2)

0-1 Michał Zieliński (14)
0-2 Bartłomiej Setlak (18)
1-2 Mateusz Kantor (30)
1-3 Marcin Lachowski (73)
2-3 Damian Łanucha (76-karny)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Wrona, Bogacz, Kołodziej, Oziębała, Stelmach (86. Mażysz), Kachniarz (64. Bartosiak), Łanucha, Kantor, Płonka (63. Giel)

Polonia Bytom: Olszewski - Szal (79. Pelichowski), Słodowy, Janosik, Rylukowski, Januszkiewicz (27. Jurek), Zalewski, Setlak, Lachowski Stefański (85. Zapotoczny), Zieliński (67. Kowalczyk)