2016-03-19 18:42:38

Resovia wygrała z Izolatorem Boguchwała. Gole Buczka i Daniela

Bartłomiej Buczek (na zdjęciu jeszcze w barwach Karpat Krosno) strzelił gola dla Resovii w pierwszym ligowym meczu w bawach tego klubu (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Gole Bartłomieja Buczka i Michała Daniela dały Resovii wygraną 2-0 z Izolatorem Boguchwała. Spotkanie rozegrano w ramach 20. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

"Pasiaki" od pierwszych minut były w tym spotkaniu stroną przeważającą, ale na gola kibicom przyszło czekać do samej końcówki pierwszej odsłony. Właśnie wtedy z rzutu wolnego uderzył Bartłomiej Buczek i do przerwy było 1-0.

Wynik spotkania na 2-0 dla Resovii ustalił w 66. minucie Michał Daniel zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

Jeszcze w 81. minucie znakomitą okazją na podwyższenie miał Dawid Pałys-Rydzik, ale jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce.

RESOVIA RZESZÓW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-0 (1-0)

1-0 Bartłomiej Buczek (45)
2-0 Michał Daniel (66)

Resovia: Pietryka - Szklnik (90. Kmiotek), Żmuda, Baran, Ciećko, Daniel (69. Mołdoch), Domoń, Świst, Pałys-Rydzik (83. Antonik), Kasza, Buczek

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Lekki, Chmielowski, Zych, Kardyś, Hajnas, Karwat, Cupryś, Domin (60. Karwacki), Szymański (89. Wilk), Sitek (87. Szela)

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Szkolniki - Chmielowski, Cupryś