2011-02-08 18:02:46

sparing: Partizán Bardejov - Partyzant Targowiska 4-3

Trzecioligowy Partyzant Targowiska przegrał w meczu kontrolnym ze Słowackim drugoligowcem Partizánem Bardejov 4-3.

Mecz rozegrano na Słowacji. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem gospodarzy 3-0. W drugiej części gry drużyna prowadzona przez Mirosława Kalitę zdołała częściowo odrobić straty, ponosząc ostatecznie porażkę różnicą jednej bramki.

Partizán Bardejov - Partyzant Targowiska 4-3 (3-0)
Bramki: Seman (25, 32), Andraščík (40), Sokol (90) - Borowczyk (55) Wierdak (78, 88)

Partyzant: I połowa: Michalak - Ginalski, Zych, Konrad, Łach - Fryc, Łanucha, Płonka, Kozub, Borowczyk - Zarzyka. II połowa: Krawczyk - Fryc, Remut, Zych, Ginalski - Matsko, Łanucha, Borowczyk, Płonka - Kozub, Wierdak.

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko - Peregrim, Palša, Vukovič, Grohoľ - Sokol, Staš, Major, Andraščík - Pisarík, Seman
Ponadto grali: Sobek - Kiseľ, Kundra, Cuprišin a Cenker

źródło: własne / partizanbj.sk / partyzant54.futbolowo.pl