2016-03-05 18:54:07

Stal Mielec zaczęła od zwycięstwa. Wygrana ze Zniczem Pruszków

Piłkarze Stali Mielec pewnie pokonali Znicz Pruszków w meczu 20. kolejki 2 ligi.

Pierwszy gol dla Stali Mielec padł już w 12. minucie meczu. Uderzeniem zza pola karnego popisał się Bartosz Nowak i podkarpacki zespół wyszedł na prowadzenie.

Wynik spotkania na 2-0 dla aktualnego lidera 2 ligi podwyższył jeszcze przed przerwą Serb Andreja Prokić, który z bliskiej odległości wbił piłkę do siatki głową.

Kontaktowy gol dla Znicza Pruszków padł w samej końcówce spotkania. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Chałas. W doliczonym czasie gra jeszcze odpowiedziała Stal Mielec - po raz drugi do siatki trafił Andreja Prokić i ostatecznie mielczanie zwyciężyli 3-1.

STAL MIELEC - ZNICZ PRUSZKÓW 3-1 (2-0)

1-0 Bartosz Nowak (12)
2-0 Andreja Prokić (35)
2-1 Tomasz Chałas (89)
3-1 Andreja Prokić (90+3)

Stal Mielec: Libera - Getinger, Sulewski, Zalepa, Bierzało, Żubrowski, Nowak (90. Radulj), Lech, Prejs (69. Sobczak), Prokić (90+3. Marciniec), Cholewiak (83. Żegleń)

Znicz Pruszków: Misztal - Kucharski (46. Chałas), Jędrych, Mysiak, Włodarczyk, Machalski, Niewulis (79. Bartoszewicz), Banaszewski, Kaczmarek, Rackiewicz, Kubicki (72. Kopciński)

Sędziował: Marcin Szrek (Kielce) . Żółte kartki: Żubrowski - Niewulis