2016-02-27 19:31:33

sparing: Sokół Nisko - Janowianka Janów Lubelski 5-3

Zdjęcie z meczu sparingowego Sokoła Nisko (zielone koszulki) z Janowianką Janów Lub.elski
Sokół Nisko, lider 4 ligi podkarpackiej na półmetku rozgrywek, pokonał Janowiankę Janów Lubelski 5-3 w meczu sparingowym.

W pierwszej połowie w barwach Sokoła Nisko zagrali głównie zawodnicy rozerwowi i juniorzy, co przełożyło się na wynik - Janowianka Janów Lubelski prowadził do przerwy 2-0.

Po zmianie stron na boisku pojawili się piłkarze pierwszego składu i aktualny lider 4 ligi podkarpackiej odrobił straty z nawiązką.

Bramki dla Sokoła Nisko zdobyli Michał Serafin (dwie), Damian Juda, Patryk Wilk i Kamil Kobylarz.

SOKÓŁ NISKO - JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI 5-3 (0-2)

Bramki: Serafin 2, Juda, Wilk, Kobylarz -  Gąbka 2 , Piecyk

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Pałka, zawodnik testowany, Stelmach, Dyba, Tyczyński, Kobylarz, zawodnik testowany II, Socha, Kwiatkowski, Sudoł oraz Węglarz, Woźniak, Maciorowski, Wilk, Wojtak, Sudoł, Kobylarz, Stępień, Lebioda, Kowal, Serafin, Juda