2016-02-21 09:50:10

sparing: Granica Stubno - Czuwaj Przemyśl 2-1

Granica Stubno w seledynowych koszulkach (fot. granicastubno.futbolowo.pl)
Piłkarze Granicy Stubno pokonali Czuwaj Przemyśl 2-1 w meczu sparingowy.

Pierwszego gola dla Granicy Stubno zdobył Adrian Styś, który trafił do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Andrzej Senejkow wykorzystując odanie Mariusza Błaszczyka.

Jedyny gol dla Czuwaju Przemyśl padł po przerwie, a jego autorem był jeden z zawodników testowanych, który precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi Granicy.

GRANICA STUBNO - CZUWAJ PRZEMYŚL 2-1 (2-0)

1-0 Adrian Styś
2-0 Andrzej Senejkow
2-1 Zawodnik testowany

Granica Stubno: Kuźma - Gielarowski, Ozibko, Grabas, Klepacki, Harłacz, Mikulec, Hajduk, Błaszczyk, Senejkow, Styś oraz Wierzbicki, Figiela, Lew, Jartym, Wasiewicz