Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Elbląg (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Olimpia Elbląg rozegranego w ramach . Informacje meczowe, kiedy mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Olimpia Elbląg, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Olimpia Elbląg, informacje o pozostałych meczach oraz aktualną tabelę rozgrywek.

2010-03-28, godz. 12:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Olimpia Elbląg

1

Kamil Stankiewicz

25'

16. min - Za kontuzjowanego Łukasza Szczoczarza na boisko wszedł Adrian Fedoruk

W przerwie meczu w drużynie Bruk-Betu nastąpiły dwie zmiany. Za Smółkę na boisko wszedł Trafarski, natomiast za Kleinschmita Ryguła

46. min - z rzutu wolnego strzala Matwijów ale jego strzał trafia w mur i wychodzi poza linie boiska

47'

Paweł Cygnar

Olimpia broni się skutecznie próbując od czasu do czasu zagrazać bramce Niecieczy

52. min - na Bramke Bruk betu strzala Pietroń ale jego strzał chwyta Budka

55. min - Dobre dosrodkowanie w pole karne do niepilnowanego Trafarski ale uprzedza go obronca przyjezdnych i wybija piłkę na rzut rożny

57. min - Z rzutu wolnego dosrodkowuje Sobieraj ale piłka po jego dośrodkowaniu szybuje wysoko nad poprzeczka

59. min - Zontek dośrodkowuje w pole karne, ale piłka trafia wprost w ręce Sobańskiego

63. min - zmiana w druzynie Olimpii - boisko opuszcza Fedosov a w jego miejsce wchodzi Kołodziej

65 min Dobre dosrodkowanie Fedoruka do Trafarskiego, ale piłke skutecznie wybija głowa Rafał Loda

66. min - Piękne dosrodkowanie w pole karne przez Pietronia do piłki jednak minimalnie nie zdażył Roznik - jedna z groźniejszych akcji Olimpii w tym meczu.

Narazie Bruk-Bet gra baaaardzo baaaaardzo słabo

0 - 1

Łukasz Pietroń - Pięknym strzałem zza 16 -stki Pietron pakuje piłkę w okienko bramki Budki

70'

72. min - Ladny strzał Szałęgi z rzutu wolnego, ale ładnie interweniuje Sobański

74. min - Ładna akcja Kwiek-Zontek ale po raz kolejny dobrze spisuja sie obroncy przyjazdnych

76. min - Zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Roszak a w jego miejsce wchodzi Ambroziak

79. min - Z rzutu wolnego z 25 metrów strzalał Prokop, ale uderzenie nie mogło w żaden sposob zagrozic bramce Olimpii. Piłka mija lewy słupek bramki

Łukasz Pietroń

81'

88. min - Zmiana w druzynie Olimpii, boisko opuszcza Pietroń a w jego miejsce pojawia sie Hricov

Kibice pomału opuszczają już stadion

90. min - Arbiter spotkania pan Leszek Gawron dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

Bruk Bet przegrywa 0-1 po bramce z 70. min strzelonej przez Marcina Pietronia

II liga: Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Elbląg (historia bezpośrednich spotkań)

18 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka