Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola rozegranego w ramach 6. kolejki - II liga wschodnia. Informacje meczowe, kiedy mecz Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Stal Rzeszów vs. Stal Stalowa Wola, informacje o pozostałych meczach 6. kolejki - II liga wschodnia oraz aktualną tabelę rozgrywek.

6. kolejka - II liga wschodnia
2011-08-26, godz. 17:00

Stal Rzeszów

0

Stal Stalowa Wola

0

Stal Rzeszów: Wietecha - Duda, Husa, Słomian, Zaborowski - Krauze, Reiman, Margol, Lisańczuk - M. Górecki, Prokić. Rezerwa: Giertl, J. Górecki, Krzysztoń, Wolański, Maca, Florian, Szala.

Stal Stalowa Wola: Ciołek - Demusiak, Kusiak, Żmuda, Turczyk - Walaszczyk, Horajecki, Piątkowski, Fabianowski - Lewandowski, Skórski. Rezerwa: Dydo, Wieprzęć, Majowicz, Mościński, Tabaka, Byrski, Mistrzyk.

Sędziuje: Daniel Kruczyński z Żywca

Michał Skórski

6'
9'

Jakub Górecki za Wojciecha Krauze, który doznał kontuzji

Jarosław Piątkowski

19'
21'

Rafał Zaborowski

Marek Kusiak

24'
30'

Konrad Maca za Michała Góreckiego

33'

Jakub Górecki

35'

Dawid Florian za Tomasza Margola

Po 35 minutach gry Stal Rzeszów wykorzystała już 3 zmiany - wszystkie z powodu kontuzji. Mecz jest bardzo ostry

Tomasz Demusiak

43'

Paweł Byrski za Marka Kusiaka

77'
78'

Michał Lisańczuk

85'

Łukasz Krzysztoń za Michała Lisańczuka

90+'

II liga: Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola (historia bezpośrednich spotkań)

18 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka