Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski rozegranego w ramach III liga - kolejki 14. Informacje meczowe, kiedy mecz Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Unia Nowa Sarzyna vs. Tomasovia Tomaszów Lubelski, informacje o pozostałych meczach III liga - kolejki 14 oraz aktualną tabelę rozgrywek.

III liga - kolejka 14
2010-10-30, godz. 13:00

Unia Nowa Sarzyna

0

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0

Unia: Napieralski - Sałek, Kot, Kocur, Bartnik - Reptak, Micek, Bednarz, Szafran - Juda, Cichoń. Rezerwa: Zastawny, Pieróg, Iwanicki, Dąbek, Kusy, Łuczak, Wtorek.

Tomasovia: Bartoszyk - Banaś, Świderek, Sioma, Myszkowski - Stefanik, Żurawski, Baran, Słotwiński - Pacholarz, Kozyra. Rezerwa: Waśkiewicz, Zatorski, Wawryca, Kusiak, Jakubiak, Chwała.

Rafał Myszkowski

19'

Waldemar Kozyra

23'
40'

Piotr Reptak

46'

Dąbek za Cichonia

Piotr Świderek

54'

Wawryca za Barana

61'

Zatorski za Pacholarza

69'

Jakubiak za Kozyrę

71'
72'

Tomasz Kot

79'

Chwała za Stefanika

85'

Iwanicki za Bednarza

III liga lubelsko - podkarpacka: Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2013-06-19 Unia Nowa Sarzyna 0 - 3* Tomasovia Tomaszów Lubelski III liga lubelsko - podkarpacka
2012-08-26 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna III liga lubelsko - podkarpacka
2011-10-22 Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski III liga lubelsko - podkarpacka

16 Olender Sól 30 9 2 3 25 10 79 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka